De indeling voor de zomertraining jeugd is bekend - 1e les is op 23 april - klik op 'lees meer' om te zien wanneer je speelt!


Maandag – 1e les 23 april 2018          
16.30 - 17.30 17.30-18.30 18.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30  
Andreas Karatsas Julie Garnier Jelle van Beek Lien Sedijn Victor Thiam  
Jort Pepping Roos Sangers Stijn Kranenborg Sophie Hogenboom Leo Kuhnen  
Tristan Canary Claire Sternenberg Boris Bleeker Gwen Bonami Olivier Eikelenboom
Joel Hondema Valerie Hendriks Alec Friedlander Marlene den Brok Dennis Wisse  
    Iskandar Husain Khan  Helena de Bruin Marnix Verburg  
      Emma Meintjes    
           
Dinsdag – 1e les 24 april 2018          
16.30 – 17.30 17.30 – 18.30 18.30 – 19.30 19.30-20.30 20.30-21.30  
Julie Declercq Thijmen Klaasen Bart Hogenboom Cato Janssens Carla Meintjes  
Louis Declercq Isaak Sonnen Ruben Friedlander Maxine de Smet Rosalie Pepping  
Lorens Zagar Anna Kranenborg Pieter Kranenborg Iris Rogmans Marie Voortman  
  Nathan Koolen Arnoud Hanselmann   Athenaie de Bruin  
  Charlotte Koolen Arik Schulte      
  Eelco Klaasen        
           
Woensdag – 1e les 25 april 2018          
13.45 - 14.30 14.30-15.30 15.30 - 16.30 16.30 - 17.30 17.30 - 18.30 18.30 – 19.30
Eduard Kamp Carlo Maiello Lester Linclaer Arriens Lucas Oude Vrielinck Cato Bleeker Susanne Meester
Augustin Kamp Ruben Driscard Matteo Maiello Jasper Oosterloo Camille Lughtigheid Merel Onderwater
Siris Dekker Gerald Bacq Roderick de Smet Sebastiaan Welters Sienna Self Lotje Nuyten
Helena Garnier Arthur Kugel Antoine Noe Nick de Boer Karlijn de Boer Malou Maus
Raffael Noe Victor Brands Ivan Denies   Eva Sangers Pien Bleeker
        Emma Meintjes  
           
Donderdag – 1e les 26 april 2018          
16.30 – 17.30 17.30 – 18.30 18.30 – 19.30 19.30-20.30    
Robin Hondema Ruby Champagne Elga Dekker Victor Thiam    
Isidoor Zagar Laura Liekens Kira Dekker Nicolas Karatsas    
Lennart Zagar Thomas de Koster Alixe Nijskens Shayn Willems    
Eduard Willems Guillaume Declercq Margau Nijskens Noe Hondema    
Mihneha Mal          
           
           
           
           
           
Vrijdag – 1e les 27 april 2018          
16.30 – 17.30 17.30 – 18.30 18.30 – 19.30 19.30-20.30    
Barbara Bellefroid Carla Schröder Julie Meerveld Hannah Vlasman    
Hannah Grant Louise Schellekens Charlotte Ligtenberg Margot de Boer    
Mara Beuk Noortje van der Laan Lucille Garnier Marlou Hanselman    
Sitske Kranenborg Ruby Champagne Anna Marell Maëlys Delepine    
Ella Sonnen Marcus Pirotta   Ella Roukens    
  Quinten Hondema