Donderdag 19 april Tijd Categorie Team Thuisploeg   Bezoekers Veld Bardienst  Bar verantw.
      Thuis spelen:           Babette
19/04/2018 20:30 Dames Reg. VHL 2A Dames 1 ISCA1 - DRAG6 ISCA1    
19/04/2018 20:00 Tennis Mixed dubbel              
Vrijdag 20 april                  
ALV     Thuis spelen:           Babette
20/04/2018 20:30 U19 Boys Nat. 2A (2) U19 Jongens 1 ISCA1 - BAUD1 ISCA1    
Zaterdag 21 april                  
      Thuis spelen:           Lisa/Svetlana
21/04/2018 9:30 U10 Boys VHL 4C (2) U10 Jongens 2 ISCA2 - BEER2 ISCA1 10:30-13:30  
21/04/2018 9:30 U7 Boys VHL 4F (2) U7 Jongens 1 ISCA1 - MECH1 ISCA1 Fam Noé  
21/04/2018 9:30 U9 Boys VHL/LFH 4 (2) U9 Jongens 1 ISCA1 - LION1 ISCA1    
21/04/2018 10:30 U12 Girls VHL 2 (2) U12 Meisjes 1 ISCA1 - ANTW2 ISCA2 11:00-14:00  
21/04/2018 10:30 U9 Boys VHL 4E (2) U9 Jongens 2 ISCA2 - MOLH1 ISCA2 Fam Verstraeten  
21/04/2018 10:30 U8 Girls VHL 4C (2) U8 Meisjes 2 ISCA2 - DRAG2 ISCA2    
21/04/2018 10:30 U8 Girls VHL 4D (2) U8 Meisjes 1 ISCA1 - KEER2 ISCA2 11:15-14:15  
21/04/2018 11:30 U14 Girls Nat. 1A (2) U14 Meisjes 1 ISCA1 - BRAX1 ISCA1 Fam Nijskens  
21/04/2018 13:00 U14 Boys VHL 3D (2) U14 Jongens 2 ISCA2 - MAAS1 ISCA1    
21/04/2018 14:30 U14 Girls VHL 3E (2) U14 Meisjes 2 ISCA2 - STRU1 ISCA1 14:15-17:15  
21/04/2018 16:00 U16 Boys VHL 1B (2) U16 Jongens 1 ISCA1 - DRAG2 ISCA1 Melanie  
21/04/2018 17:30 U19 Boys Nat. 2A (2) U19 Jongens 1 ISCA1 - MOLH1 ISCA1    
      Uit spelen:            
21/04/2018 8:30 U10 Boys VHL 2A (2) U10 Jongens 1 BAUD1 - ISCA1 BAUD1    
21/04/2018 12:00 U8 Boys VHL 3B (2) U8 Jongens 1 BEER1 - ISCA1 BEER2    
21/04/2018 16:30 U19 Girls Nat. 2B (2) U19 Meisjes 1 BRUG1 - ISCA1 BRUG1    
21/04/2018 10:00 U16 Girls Nat. 1A (2) U16 Meisjes 1 DARI1 - ISCA1 DARI1    
21/04/2018 12:30 U11 Girls VHL 3A (2) U11 Meisjes 1 GANT2 - ISCA1 GANT2    
21/04/2018 11:30 U7 Girls VHL 3B (2) U7 Meisjes 1 HERA2 - ISCA1 HERA2    
21/04/2018 8:30 U16 Girls VHL 2B (2) U16 Meisjes 2 LEUV2 - ISCA2 LEUV1    
21/04/2018 10:30 U14 Boys VHL 1B (2) U14 Jongens 1 STIX1 - ISCA1 STIX1    
21/04/2018 9:00 U11 Boys VHL/LFH 2B (2) U11 Jongens 1 VICT2 - ISCA1 VICT2    
21/04/2018 9:30 U10 Girls VHL 4B (2) U10 Meisjes 1 MERO1 - ISCA1 VRIJ1    
21/04/2018 10:30 U8 Boys VHL/LFH 4 (2) U8 Jongens 2 WELL2 - ISCA2 WELL3    
Zondag 22 april                  
      Thuis spelen:           Babette
22/04/2018 10:00 Masters Nat. 3 Vet. 1 ISCA1 - RACI2 ISCA1 11:15-14:15  
22/04/2018 09:30 Tennis Intercl. Heren           Lisette Schermer  
      Uit spelen:            
22/04/2018 10:00 Heren Lag. VHL 3B Heren 1 MECH6 - ISCA1 MECH2    
22/04/2018 15:00 U19 Girls Nat. 2B (2) U19 Meisjes 1 MOLH1 - ISCA1 MOLH1    
Maandag 23 april                  
      Thuis spelen:           Bram
23/04/2018 20:30 Junior Ladies Nat. 1 Ladies 1 ISCA2 - LLNH7 ISCA1    
23/04/2018 21:00 Junior Ladies LFH 2A Ladies Ombrage OMBR7 - RWSC7 ISCA2    
Dinsdag 24 april                  
24/04/2018 20:30 Dames Reg. VHL 2A   BRAX3 - ISCA1 BRAX2    
      Uit spelen:            
Woensdag 25 april                  
      Thuis spelen:           Babette
25/04/2018 19:00 U16 Girls Nat. 1A (2)   ISCA1 - WADU1 ISCA1