De wedstrijdkalender van de Interclub competitie 2018 is bekend. Alle informatie is te vinden op de website van Tennis Vlaanderen. Hieronder een overzicht van alle teams en speeldata. Kom zeker een keer aanmoedigen!


Team speeldag datum aanvangsuur Uit of Thuis
Dames 5 za 21/04/2018 14.00 uur U
Dames 5 za 28/04/2018 14.00 uur T
Dames 5 za 05/05/2018 14.00 uur U
Dames 5 za 12/05/2018 14.00 uur T
Dames 5 za 19/05/2018 14.00 uur U
         
Dames 7 za 21/04/2018 14.00 uur U
Dames 7 za 05/05/2018 14.00 uur T
Dames 7 za 12/05/2018 14.00 uur U
Dames 7 za 19/05/2018 14.00 uur T
         
Dames 35-3 A poule C zo 06/05/2018 14.00 uur U
Dames 35-3 A poule C zo 13/05/2018 14.00 uur T
Dames 35-3 A poule C zo 20/05/2018 14.00 uur T
Dames 35-3 A poule C zo 27/05/2018 14.00 uur U
         
Dames 35-3 B poule A zo 13/05/2018 10.00 uur ... T
Dames 35-3 B poule A zo 20/05/2018 14.00 uur U
Dames 35-3 B poule A zo 27/05/2018 14.00 uur T
Dames 35-3 B poule A zo 03/06/2018 14.00 uur U
         
Heren (4sp) 7 A poule A zo 22/04/2018 10.00 uur T
Heren (4sp) 7 A poule A zo 29/04/2018 10.00 uur U
Heren (4sp) 7 A poule A zo 06/05/2018 10.00 uur T
Heren (4sp) 7 A poule A zo 13/05/2018 10.00 uur U
         
Heren 4 (4sp) 7 B poule B zo 22/04/2018 10.00 uur U
Heren 4 (4sp) 7 B poule B zo 06/05/2018 14.00 uur ... T
Heren 4 (4sp) 7 B poule B zo 13/05/2018 10.00 uur U
Heren 4 (4sp) 7 B poule B zo 20/05/2018 10.00 uur T
         
JU13 wo 18/04/2018 14.15 uur T
JU13 wo 25/04/2018 14.15 uur T
JU13 wo 02/05/2018 14.15 uur U
JU13 wo 09/05/2018 14.15 uur T
JU13 wo 16/05/2018 14.15 uur U
         
MU15 wo 02/05/2018 14.15 uur T
MU15 wo 09/05/2018 14.15 uur U
MU15 wo 16/05/2018 14.15 uur T
         
U09 za 28/04/2018 9.15 uur U
U09 za 05/05/2018 9.15 uur U
U09 za 12/05/2018 9.15 uur T
U09 za 26/05/2018 9.15 uur U
U09 za 02/06/2018 9.15 uur T

 

Team voornaam
Dames 5 Anja Kranenborg
speeldag zaterdag 14 uur Caroline God
  Ingrid Kruidenier-Jansen
  Marceline Du Prie
  Marja Fraai-van Beugen
  Pauline Wisse-Helsloot
   
Dames 7 Hadewich van der Laan
speeldag zaterdag 14 uur Marieke Sopers
  Nicoline Wiggers
  Sandra Rogmans
  Sarolta Jaszai
  Steffi Weil
   
Dames 35-3 A poule C Anita Thiam-Pannebakker
speeldag zondag 14 uur Annehieke Bryan
  Annette Doherty-Schulte
  Diane Diederen
  Jacqueline Tordoir
  Suzanne Karatzas-Janssen
   
Dames 35-3 B poule A Astrid Andriessen
speeldag zondag 14 uur Christine Kuik-Heide
  Edith Kramer
  Leonie Leeftink-Douwes Dekker
  Renée Barsukoff Poniatowsky
  Mariëlle Otten-verhaar
   
Reserve spelers Angélique Ter Beek-Van de Laar
  Anne Klever
  Ans Huizing
  Janneke Stalenhoef
  Joke Kimman-Broerse
  José Van Dijk-Talboom
  Marian Ruck
  Marianne de Boer-Krikke
  Mikaela Nordenfelt
  Monique Holthuis-Verhaak
  Nathalie Lecolzer
  Nathalie Schellekens-van den Hove
   
Heren (4sp) 7 A poule A Marco Eikelenboom
speeldag zondag 10 uur Jan Dirk van Beusekom
  Richard Willems
  Paul Verburg (jr)
  Patrick Bryan
  Kees Aerts
  Jaap Lub
  Guus Houttuin
  Paul Rogmans
  Paul den Dekker
  Tom Joosten
  Richard Doherty
  Herman Jan Meijers
  Erik Nooteboom
   
Heren 4 (4sp) 7 B poule B Shayn Willems
speeldag zondag 10 uur Dennis Wisse
  Kevin Bosman
  Olivier Eikelenboom
  Nikolas Karatzas
  Leo Kuhnen
  Victor Thiam
  Marnix Verburg
  Sebastien Welters
  Noe Hondema
  Stijn Kruidenier
   
JU13 Tristan Canary
speeldag woensdag 14 uur Joel Hondema
  Andreas Karatzas
  Jort Pepping
   
MU15 Emma Meintjes
speeldag woensdag 14 uur Emma Rogmans
  Gwendoline Bonami
  Lyn Sedeyn
  Rosalie Pepping
  Siena Self
  Sophie Hogenboom
  Tessa Canary
   
U09 Matteo Maillo
speeldag zaterdag 9.15 uur Roderick De Smet
  Ivan Denies