Seizoen

Het hockeyseizoen en daarmee ook het lidmaatschap van de hockeyafdeling van ISCA loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Tussentijdse aanmeldingen zijn mogelijk maar de teamindeling kan op voorhand niet worden gegarandeerd.

Een nieuw jeugdlid zonder hockeyervaring is automatisch trainingslid voor minimaal 6 maanden met uitzondering van kinderen (U7-U12) die deel hebben genomen aan de jaarlijkse ISCA hockeystage of de selectiedagen. Daarna wordt in overleg met de hoofdtrainer, de hockeycommissie en betreffende coach besloten in welk team de speler wordt ingedeeld. 

Wat houdt het lidmaatschap in?

Hockeyleden worden verondersteld:

  • Deel te nemen aan zowel de trainingen (2 x per week vanaf U7 categorie) als aan de wedstrijden (muv trimhockeyleden en lidmaatschappen zonder training/match verplichting)
  • Online de aanwezigheden te registeren via de app. Bij afwezigheden (geldige reden), dien je de admin, captain of coach van je team te informeren.
  • Tijdig aanwezig is voor de trainingen en wedstrijden.
  • In sportuitrusting naar trainingen en wedstrijden te komen en een stick en bit mee te nemen. De club zorgt voor de ballen, het trainingsmateriaal en de indelingen van de speelvelden.

HTC ISCA neemt tijdens trainingen enkel de verantwoordelijkheid voor de minderjarigen leden voor de duur van de training. Voor de aanvang, en onmiddellijk na afloop, zijn de ouders persoonlijk verantwoordelijk voor hun kind en de gedragingen op de club. De club voorziet buiten de training geen toezicht.

 

Bij het lidmaatschap van de vereniging hoort ook het vervullen van vrijwilligerswerk. Dit is een goede gelegenheid om ook andere leden van ISCA te leren kennen. Je kunt je hier opgeven aanmelden als vrijwilliger.

Er is een jaarlijkse Algemene Leden Vergadering en de aanwezigheid van de leden wordt bijzonder gewaardeerd. Tijdens de vergadering worden de leden geinformeerd over het reilen en zeilen van de vereniging en hebben de leden medezeggenschap over het beleid van de vereniging door middel van het stellen van vragen aan het bestuur en het stemmen over voorstellen van het bestuur of derden.

Aanmelden kan door middel van het invullen van het lidmaatschap HTC ISCA.  Een kopie van het aanmeldingsformulier wordt automatisch naar het nieuwe lid verstuurd. Lees voor aanmelding aandachtig de informatie over contributie- en entreegelden en de uitleg over de aankoop van een aandeel en infrabijdrage.

Stopzetten lidmaatschap

Voor de goede werking van de club, de samenstelling van de teams, de aanmelding van de teams voor de hockeycompetitie en het opstellen van de wedstrijdschema's door de hockeybond is de uiterste datum voor opzeggen 30 juni voor het seizoen dat in september van dat jaar begint. Opzeggen kan via de Twizzit app of als ingelogde gebruiker op de website

Na die datum opzeggen (waarbij de teams reeds gevormd zijn), kan er voor zorgen dat de teams te klein worden en zijn we genoodzaakt een team terug te trekken uit de competitie, waardoor andere leden kunnen teleurstellen en wat bijkomende administratie vraagt. Daarvoor moet ISCA een boete aan de bond betalen en zijn we bovendien het lidgeld verschuldigd aan de hockeybond bij laattijdig opzeggen. Hierdoor zijn we genoodzaakt maatregels te nemen om onze kosten te dekken.

  • Het opzeggen van een lidmaatschap kan uiterlijk tot en met 30 juni van het huidige seizoen zonder bijkomende kosten
  • Indien na 30 juni wordt opgezegd, zal de club een administratieve vergoeding van 75 euro per lid in rekening brengen om reeds gemaakte kosten aan HTC ISCA, Twizzit en de hockeybond KBHB te dekken.
  • Indien na 30 september wordt opgezegd, is er geen mogelijkheid meer tot terugbetaling of annulatie van de factuur van het verschuldigde lidgeld voor het nieuwe seizoen.

 

Regels omtrent opzeggen van uw lidmaatschap zijn vastgelegd door de hockeybond. Lees meer op de site van de  hockeybond : https://hockey.be/nl/uitschrijving/

Wedstrijden

De wedstrijdindeling is te vinden onder "" op de ISCA site of op de site van de Koninklijke Belgische Hockey Bond (KBHB) www.hockey.be. De administratieve coach is aanspreekpunt bij onduidelijkheden en vragen omtrent het tijdstip van verzamelen. De aanwezigheid van ouders  bij de wedstrijden van hun kind wordt natuurlijk erg op prijs gesteld! Voor de uitwedstrijden zal de administratieve coach regelmatig een beroep doen op de ouders en stelt daartoe een rijschema op aan het begin van de competitie.

Clubtenue

klik hier Het clubtenue bestaat uit een blauw/groen shirt, een marine-blauwe broek/skort en blauwe/groene sokken. Tijdens de wedstrijd is het dragen van het clubtenue verplicht. Het tenue kan worden gekocht bij de Hockeyplayer. Daarnaast is het dragen van gebit- en scheenbeschermers verplicht.

Verzekering

Eenmaal ingeschreven bij de Vereniging en door HTC ISCA aangemeld bij de KBHB vallen alle leden voor zowel  trainingen als voor wedstrijden op ISCA of elders in België onder de (aanvullende) verzekering voor ziektekosten die centraal door  KBHB voor haar aangesloten leden is afgesloten. Primair geldt echter de eigen ziektekostengezinspolis voor dekking voor letsel opgelopen tijdens het bedrijven van sport en spel.