Datum zaal tijd team trainer
ma 20/11 La Hulpe 16.30-18.00 U10B1&2, U10G1 Julie
do 23/11 La Hulpe 16.30-18.00 U11B, U11G & U12G Matt
ma 27/11 La Hulpe 16.30-18.00 U10B1&2, U10G1 Julie
do 30/11 La Hulpe 16.30-18.00 U11B, U11G & U12G Frank
ma 4/12 Steenberg 16.30-17.45 U16G1&2 Niels
  Steenberg 17.45-19.00 U19G & U16B Niels
ma 4/12 La Hulpe 16.30-18.00 U10B1&2, U10G1 Julie
wo 6/12 Steenberg 13.00-14.30 U14B1&2 Niels
  Steenberg 14.30-16.00 U14G1&2 Niels
do 7/12 La Hulpe 16.30-18.00 U11B, U11G & U12G Frank
ma 11/12 Steenberg 16.30-17.45 U16G1&2 Niels
  Steenberg 17.45-19.00 U19G & U16B Niels
ma 11/12 La Hulpe 16.30-18.00 U10B1&2, U10G1 Julie
wo 13/12 Steenberg 13.00-14.30 U14B1&2 Niels
  Steenberg 14.30-16.00 U14G1&2 Niels
do 14/12 La Hulpe 16.30-18.00 U11B, U11G & U12G Frank
ma 18/12 Steenberg 16.30-17.45 U16G1&2 Frank
  Steenberg 17.45-19.00 U19G & U16B Frank
wo 20/12 Steenberg 13.00-14.30 U14B1&2 Niels
  Steenberg 14.30-16.00 U14G1&2 Niels

Klik op Lees meer om het volledige schema te bekijken.

Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
14/12/2017 16:30 16:30 18:00 U11BZ, U11GZ, U12GZ - Indoor training
18/12/2017 16:30 16:30 17:45 U16G1 ZAAL, U16G2 ZAAL - Indoor training
18/12/2017 17:30 17:45 19:00 U16B1 Z - Indoor training
18/12/2017 17:45 17:45 19:00 U19G1 ZAAL - Indoor training
20/12/2017 13:00 13:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2, De Kuijp - ISCA1
20/12/2017 13:00 13:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2, De Kuijp - ISCA1
20/12/2017 13:00 13:00 14:30 U14B2 Z, U14B1 Z - Indoor training
20/12/2017 14:30 14:30 16:00 U14G1 ZAAL (ISCA 3 U16), U14G1 ZAAL (U14G2) - Indoor training
08/01/2018 16:30 16:30 18:00 U10BZ1, U10BZ2, U10GZ - Indoor training
08/01/2018 16:30 16:30 17:45 U16G1 ZAAL, U16G2 ZAAL - Indoor training
08/01/2018 17:30 17:45 19:00 U16B1 Z - Indoor training
08/01/2018 17:45 17:45 19:00 U19G1 ZAAL - Indoor training
10/01/2018 13:00 13:00 14:30 U14B2 Z, U14B1 Z - Indoor training
10/01/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 ZAAL (ISCA 3 U16), U14G1 ZAAL (U14G2) - Indoor training
11/01/2018 16:30 16:30 18:00 U11BZ, U11GZ, U12GZ - Indoor training
15/01/2018 16:30 16:30 18:00 U10BZ1, U10BZ2, U10GZ - Indoor training
15/01/2018 16:30 16:30 17:45 U16G1 ZAAL, U16G2 ZAAL - Indoor training
15/01/2018 17:30 17:45 19:00 U16B1 Z - Indoor training
15/01/2018 17:45 17:45 19:00 U19G1 ZAAL - Indoor training
17/01/2018 13:00 13:00 14:30 U14B2 Z, U14B1 Z - Indoor training
17/01/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 ZAAL (ISCA 3 U16), U14G1 ZAAL (U14G2) - Indoor training
18/01/2018 16:30 16:30 18:00 U11BZ, U11GZ, U12GZ - Indoor training
22/01/2018 16:30 16:30 18:00 U10BZ1, U10BZ2, U10GZ - Indoor training
22/01/2018 16:30 16:30 17:45 U16G1 ZAAL, U16G2 ZAAL - Indoor training
22/01/2018 17:30 17:45 19:00 U16B1 Z - Indoor training
22/01/2018 17:45 17:45 19:00 U19G1 ZAAL - Indoor training
24/01/2018 13:00 13:00 14:30 U14B2 Z, U14B1 Z - Indoor training
24/01/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 ZAAL (ISCA 3 U16), U14G1 ZAAL (U14G2) - Indoor training
25/01/2018 16:30 16:30 18:00 U11BZ, U11GZ, U12GZ - Indoor training
25/01/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
29/01/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
29/01/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
29/01/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
29/01/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
29/01/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
30/01/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
30/01/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
30/01/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
30/01/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
31/01/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
31/01/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
31/01/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
31/01/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
31/01/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
31/01/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
31/01/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
01/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
01/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
01/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
01/02/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
01/02/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
02/02/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
02/02/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
02/02/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
05/02/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
05/02/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
05/02/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
05/02/2018 18:15 18:30 20:00 U16B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
05/02/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
06/02/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
06/02/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
06/02/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
06/02/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
07/02/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
07/02/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
07/02/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
07/02/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
07/02/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
07/02/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
07/02/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
08/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
08/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
08/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
08/02/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
08/02/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
09/02/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
09/02/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
09/02/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
15/02/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
15/02/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
19/02/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
19/02/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
19/02/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
19/02/2018 18:15 18:30 20:00 U16B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
19/02/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
20/02/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
20/02/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
20/02/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
20/02/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
21/02/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
21/02/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
21/02/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
21/02/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
21/02/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
21/02/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
21/02/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
22/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
22/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
22/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
22/02/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
22/02/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
23/02/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/02/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/02/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/02/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
26/02/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/02/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/02/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/02/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
27/02/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
27/02/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
27/02/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
27/02/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
28/02/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
28/02/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
28/02/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
28/02/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
28/02/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
28/02/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
28/02/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
01/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
01/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
01/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
01/03/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
01/03/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
02/03/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
02/03/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
02/03/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
05/03/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
05/03/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
05/03/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
05/03/2018 18:15 18:30 20:00 U16B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
05/03/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
06/03/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
06/03/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
06/03/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
06/03/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
07/03/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
07/03/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
07/03/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
07/03/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
07/03/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
07/03/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
08/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
08/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
08/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
08/03/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
08/03/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
09/03/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
09/03/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
09/03/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
12/03/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
12/03/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
12/03/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
12/03/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
12/03/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
13/03/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
13/03/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
13/03/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
13/03/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
14/03/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
14/03/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
14/03/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
14/03/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
14/03/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
14/03/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
15/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
15/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
15/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
15/03/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
15/03/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
16/03/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
16/03/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
16/03/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
19/03/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
19/03/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
19/03/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
19/03/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
19/03/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
20/03/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
20/03/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
20/03/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
20/03/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
21/03/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
21/03/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
21/03/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
21/03/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
21/03/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
21/03/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
22/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
22/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
22/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
22/03/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
22/03/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
23/03/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/03/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/03/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/03/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
26/03/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/03/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/03/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/03/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
27/03/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
27/03/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
27/03/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
27/03/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
28/03/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
28/03/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
28/03/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
28/03/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
28/03/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
28/03/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
29/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
29/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
29/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
29/03/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
29/03/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
30/03/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
30/03/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
30/03/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
05/04/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
05/04/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
12/04/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
12/04/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
16/04/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
16/04/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
16/04/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
16/04/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
16/04/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
17/04/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
17/04/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
17/04/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
17/04/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
18/04/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
18/04/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
18/04/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
18/04/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
18/04/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
18/04/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
18/04/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
19/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
19/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
19/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
19/04/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
19/04/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
20/04/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
20/04/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
20/04/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/04/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
23/04/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/04/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/04/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/04/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
24/04/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
24/04/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
24/04/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
24/04/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
25/04/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
25/04/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
25/04/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
25/04/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
25/04/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
25/04/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
25/04/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
26/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/04/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
26/04/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
27/04/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
27/04/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
27/04/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
30/04/2018 16:45 17:00 18:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training Zandveld - ISCA2
30/04/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
30/04/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
30/04/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
30/04/2018 20:00 20:00 21:00 Field Training Zandveld - ISCA2
01/05/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
01/05/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
01/05/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
01/05/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
02/05/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
02/05/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
02/05/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
02/05/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
02/05/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
02/05/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
02/05/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
03/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
03/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
03/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
03/05/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
03/05/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
04/05/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
04/05/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
04/05/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
07/05/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
07/05/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
07/05/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
08/05/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
08/05/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
08/05/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
08/05/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
09/05/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
09/05/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
09/05/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
09/05/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
09/05/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
09/05/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
09/05/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
10/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
10/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
10/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
10/05/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
10/05/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
11/05/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
11/05/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
11/05/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
14/05/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
14/05/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
14/05/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
15/05/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
15/05/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
15/05/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
15/05/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
16/05/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
16/05/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
16/05/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
16/05/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
16/05/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
16/05/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
16/05/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
17/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
17/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
17/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
17/05/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
17/05/2018 20:30 20:30 22:00 S2H - Field Training Zandveld - ISCA2
18/05/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
18/05/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
18/05/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
21/05/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
21/05/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
21/05/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
22/05/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
22/05/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
22/05/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
22/05/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/05/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/05/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
23/05/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
23/05/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
23/05/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
23/05/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
23/05/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
24/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
24/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
24/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
24/05/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
25/05/2018 16:45 17:00 18:30 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
25/05/2018 18:15 18:30 20:00 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
25/05/2018 19:20 19:30 21:00 U19B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
28/05/2018 17:00 17:00 18:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
28/05/2018 18:20 18:30 20:00 U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
28/05/2018 18:20 18:30 20:00 U16B1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
29/05/2018 17:45 18:00 19:30 U14B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
29/05/2018 18:00 18:00 19:30 U14G1, U14G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
29/05/2018 19:30 19:30 21:00 U19B1 - Field Training Zandveld - ISCA2
29/05/2018 19:15 19:30 21:00 U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
30/05/2018 14:00 14:00 15:00 U7B1, U8B1, U8B2, U7G1, U8G1, U8G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
30/05/2018 14:15 14:30 15:30 U6B/G - Field Training Zandveld - ISCA2
30/05/2018 14:45 15:00 16:30 U9B1, U9B2, U10G1, U10B1, U10B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
30/05/2018 15:15 15:30 17:00 U11B1, U11G1, U12G1 - Field Training Zandveld - ISCA2
30/05/2018 16:30 16:30 17:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
30/05/2018 17:30 17:30 18:30 Field Training De Kuijp - ISCA1
30/05/2018 17:45 18:00 19:30 U16G1, U16G2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
31/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B1, U14B2 - Field Training De Kuijp - ISCA1
31/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14G1, U14G2 - Field Training Zandveld - ISCA2
31/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B1, U19G1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
31/05/2018 20:30 20:30 22:00 Heren 1, Dames 1 - Field Training De Kuijp - ISCA1
NL
EN