Mocht u verhinderd zijn, probeert u dan te ruilen met iemand anders van de lijst. Adressen zijn te vinden na inloggen.

Zaterdag 24 februari

11.00 - 14.00      Jeroen Snoeck          LUNCH HULP

09.30 - 12.30      Fam. Serreyn

11.30 - 14.30     Tim Sheridan

14.30 - 17.30     Fam. Van den Hove

 

Zaterdag 3 maart

11.00 – 14.00   Fam. Smit (Annick)     LUNCH HULP

09.30 - 12.30    Charlotte Thijssen

11.15 - 14.15     Fam. Smit-Kelly

14.00 - 17.00     Fam. Schanz

 

Zondag 4 maart 11.15 - 14.15      Julie Taylor

 

Zaterdag 10 maart

11.00 - 14.00      Fam. Timperman       LUNCH HULP

09.30 - 12.30      Fam. Van De Vijver

11.30 - 14.30     Fam. Taevernier

14.30 - 17.30     Fam. Sterneberg

 

Zaterdag 17 maart

11.00 - 14.00      Fam. Van Aerde        LUNCH HULP

09.30 - 12.30      Fam. Van De Water

11.30 - 14.30     Fam. Van Beeck

14.30 - 17.30     Marijke Valstar

 

Zondag 18 maart 11.15 - 14.15      Sien van de Vorle

 

Zaterdag 24 maart

11.00 - 14.00      Ann Schmidt LUNCH HULP

09.30 - 12.30      Fam. Schuppers

11.30 - 14.30     Fam. Schellekens

14.30 - 17.30     Fam. Pirotta

 

Zaterdag 21 april

11.00 - 14.00      Fam. Paolucci           LUNCH HULP

09.30 - 12.30      Fam. Noë

11.15 - 14.15     Fam. Nijskens

14.30 - 17.30     Fam. Schroeder-Le Cozler

 

Zaterdag 28 april

11.00 - 14.00      Fam. Sonneni           LUNCH HULP

09.30 - 12.30      Fam. Van der Laan

11.30 - 14.30     Fam. Van der Struijs

14.30 - 17.30     Christian van Kan

 

Zondag 29 april 11.15 - 14.15      Fam. Van Kuik

 

Dinsdag 1 mei

11.00 - 14.00      Fam. Van Lierde        LUNCH HULP

09.30 - 12.30      Jacqueline van Noordenne

12.30 – 15.30     Fam. Van Opstal

 

Zaterdag 5 mei

11.00 - 14.00      Fam. Van Wiechen    LUNCH HULP

09.30 - 12.30      Fam. Vandenplas

12.30 – 15.30     Fam. Vandenwayenberg

15.30 – 18.30     Fam. Verburg

 

Zaterdag 12 mei

11.00 - 14.00      Fam. Verdonckt        LUNCH HULP

09.30 - 12.30      Fam. Verhaegen

12.30 - 15.30      Fam. Verstraeten

15.30 - 18.30      Maarten Visser

 

Zaterdag 2 juni          Veteranentoernooi

9.00 - 12.00       Fam. Vlasman

 

Zondag 3 juni Veteranentoernooi

9.00 - 12.00   Alexander Vreede